Haber Detayı
18 Kasım 2020 - Çarşamba 00:38 Bu haber 2360 kez okundu
 
Gürsu Belediyesi ile BTÜ işbirliği protokolü imzaladı
Gürsu Belediyesi’nin Kolektif Kariyer Merkezi Projesi kapsamında, Bursa Teknik Üniversitesi (BTÜ) ile imzalanan işbirliği protokolüyle genç girişimcilerin yollarını aydınlatacak ışık daha da güçlendi.
Yerel Yönetim Haberi
Gürsu Belediyesi ile BTÜ işbirliği protokolü imzaladı

Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, "Gençlerimizin geleceğimize ışık olması için ortaya koyduğumuz çabamız, Bursa Teknik Üniversitemizin değerli desteğiyle taçlandı. Aydınlık yarınlarımız için güç birliğimiz her geçen gün büyüyor. Sahip oldukları ışığa sonsuz inandığımız gençlerimizin, dünya çapında vizyon geliştirmeleri, çağın gelişimlerine uyum sağlamaları, tüm dünya gençliğiyle yarışabilecek gelişim düzeyine ulaşmalarına katkı sağlamayı hedefliyoruz. Gençlerimiz için, bizimle birlikte elini taşın altına koyan tüm kurum ve kuruluşlarımıza şükranlarımı sunuyorum. İnşallah onlarla birlikte elde ettiğimiz güç birliğiyle gençlerimiz için, gençlerimizle birlikte, çok güzel işler başaracağız. Gençlerimizin yolunu aydınlatmamıza verdikleri destek için Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Arif Karademir’e teşekkür ediyorum " dedi.

 

 

Gençlerin gelişimi için işbirliği yapmaktan memnun olduklarını ifade eden Bursa Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Arif Karademir, gençlerin geleceklerine yön vermelerini sağlayacak böyle güzel projeleri hayata geçirdikleri için Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık’a teşekkür etti. 

 

Gürsu Kolektif Kariyer Merkezi tarafından, gençlerin, girişimcilik, sosyal gelişim ve istihdam konu başlıklarında üretilen projelerle; kamu, sanayi ve üniversite işbirliğinde, genç girişimcilerin, Türkiye'nin geleceğine imza atacakları büyük projeleri üretmelerinde önderlik edilmesi hedefleniyor.

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Gürsu, BTÜ, Arif Karademir, Mustafa Işık,
Yorumlar
Haber Yazılımı