Haber Detayı
30 Ocak 2020 - Perşembe 23:54 Bu haber 5144 kez okundu
 
İYİ PARTİ HEYETİ BALKANTÜRKSİAD’I ZİYARET ETTİ…
Balkan Rumeli Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (BALKANTÜRKSİAD), İYİ Parti heyetini ağırladı.
Sektörel Haberi
İYİ PARTİ HEYETİ BALKANTÜRKSİAD’I ZİYARET ETTİ…

BALKANTÜRKEVİ’nde gerçekleşen toplantıya; BALKANTÜRKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Berat Tunakan ile Yönetim Kurulu Üyeleri ve İYİ Parti Bursa İl Başkanı Dr. Yahya Bahadır, İl Yöneticileri ve de İYİ Parti Bursa Milletvekili, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı, Uluslararası İlişkiler Başkanı Ahmet Kamil Erozan katıldı.

 

İYİ Parti heyetinin ziyaretinden memnuniyet duyduklarını ifade eden Başkan Tunakan, siyasi partilerle iyi ilişkiler kurmanın önemine değinirken, üyelerinin ve kentin sorunlarını en doğru şekilde, doğru mercilerle çözmenin bu ilişkilerle mümkün olduğunu belirtti. Ankara ziyaretlerinde Bursa milletvekillerini parti ayırmaksızın ziyaret ettiklerini ve her zaman iyi karşılandıklarını söyleyen Tunakan, “Bizim amacımız şehrimize, ülkemize ve Balkanlara fayda sağlamak. Bu amacımız doğrultusunda Bursalı vekillerimiz, yerel yöneticilerimiz ve bürokratlarımızla iş birliğimizi sürdürüyoruz” diye konuştu.

 

İYİ Parti Bursa Milletvekili, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Uluslararası İlişkiler Başkanı Ahmet Kamil Erozan da “BALKANTÜRKSİAD, misyonu gereği Bursa ve Balkanlar arasında önemli bir işlev görüyor. Çalışmalarını yakından takip ediyorum. Dönem dönem bu tip toplantılarla bir araya gelip istişarelerde bulunuyoruz. Kendilerine teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İYİ Parti, BALKANTÜRKSİAD, Balkan, Ahmet Kamil Erozan, Bursa, siyaset, ekono
Yorumlar
Haber Yazılımı