Haber Detayı
22 Aralık 2020 - Salı 20:04 Bu haber 7120 kez okundu
 
Salman: Hakkımı helal ediyorum
AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman görevini AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teveccühleri ile Sanayici İş Adamı Kızılay Bursa Başkanı Davut Gürkan'a devir etti.
Siyaset Haberi
Salman: Hakkımı helal ediyorum

Ankara'da gerçekleşen görev değişimi sonrasında basın açıklaması yayınlayan AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman:

 

"Cumhurbaşkanı’mız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’dan 3.5 yıl önce aldığımız, onurla yürüttüğümüz emanetini; leke sürdürmeden ve halel getirmeden kendisine teslim etmenin huzurunu ve mutluluğunu yaşıyorum. Payitaht Bursa’mızda 3,5 yıl boyunca sorumluluk bilinciyle ve büyük bir aşkla sürdürdüğüm İl Başkanlığı görevimizi, dava arkadaşımız Davut Gürkan kardeşimize devrediyoruz.   

Namusum gibi taşıdığım; bu onurlu, şerefli vazifeye bizi layık gören Sayın Cumhurbaşkanı’mıza şükranlarımı sunuyorum. Daha önce pek çok platformda da ifade ettiğim gibi; bundan sonraki süreçte AK Parti’mizdeki en önemli vazifelerin başında gelen ‘nefer’ olarak davamıza hizmet etmeye; inandığım yolda, ‘İnandığım Lider’in ardında daima yürümeye devam edeceğim. 

Genel ve yerel seçimlerde hamdolsun partimizin bayrağını dalgalandırmaya devam ettik, Bursalı hemşehrilerimizi AK hizmetlerden mahrum etmedik. Bu süreçte destekleri ve özverilerinden dolayı teşkilatımızdaki her bir kardeşimize, dava arkadaşımıza, büyüklerimize teşekkür ediyorum. Eksiklerimiz ve istemeden de olsa hatalarımız olmuştur. Dava arkadaşlarımız haklarını helal etsinler. Ben her bir kardeşime hakkımı helal ediyorum" dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ayhan Salman, Davut Gürkan, AK Parti, Bursa,
Yorumlar
Haber Yazılımı