Haber Detayı
01 Ağustos 2020 - Cumartesi 16:31 Bu haber 1272 kez okundu
 
TOBB YK Üyesi Özer Matlı'dan Kurban Bayramı Mesajı
Bursa Ticaret Borsası (Bursa TB) Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi Özer Matlı, Kurban Bayramı nedeniyle mesaj yayınladı.
Ekonomi Haberi
TOBB YK Üyesi Özer Matlı'dan Kurban Bayramı Mesajı

Bursa Ticaret Borsası (Bursa TB) Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi Özer Matlı, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, vatandaşları bayram sevincini doyasıya yaşarken sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına uymaları konusunda uyardı.

 

Bursa TB Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı mesajında şunları kaydetti:

 

“Bayramlar dostluk, dayanışma ve hoşgörü gibi güzel hislerin pekişmesine vesile olan, aynı zamanda hepimizi aynı ortak değerlerde buluşturan çok kıymetli günlerdir. Bizlere paylaşmayı hatırlatan, kırgınlıkları ve küslükleri unutturan bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Ancak bayram sevincini yaşarken, tüm dünyayı etkileyen korona virüs salgınını da göz ardı etmeyelim. Kurban ibadetimizi yerine getirirken, aile büyüklerimizin hayır dualarını alıp, hepimizin sağlığı için bayram ziyaretlerimizi fiziki olarak değil, uzaktan ama yürekten yapalım. İnanıyorum ki en kısa sürede yine eski günlerimize, coşkulu bayramlarımıza geri döneceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayramı’nın gelecek güzel günlerin müjdecisi olmasını temenni ediyor; başta Bursa Ticaret Borsası`nın kıymetli üyeleri olmak üzere, tüm hemşerilerimizin ve İslam Alemi`nin mübarek Kurban Bayramı`nı en içten duygularımla kutlar, hep birlikte huzur ve mutluluk içerisinde geçireceğimiz nice bayramlar dilerim.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Özer Matlı, TOBB, Bursa Ticaret Borsası, Kurban Bayramı, Matlı Holding,
Yorumlar
Haber Yazılımı